Vzajemci Lastovka- LTH Castings, petek 13.3.2015

Zdi se kot, da sreča ni na strani Lastovke.  Močna zmaga LTH Castinga je oklestila motivacijo Domžalske ekipe. Tekma se je končala s 93:68 (19:25, 22:8, 29:17, 23:18). K končnemu rezultatu so pripomogli Podvršnik 22 (4 skoki, 2 podaji), Milašinović 18 (7 podaj), Čančar 17 (4/4 za dve, 3/3 za tri, 5 skokov); Pušič 26 (4 skoki), Mihalič 15.

Po prvi četrtini nikakor ni kazalo, da se Lastovkam obeta poraz. Vodstvo s 25:19 je hitro skopnelo, ko se je ekipa Gašperja Potočnika prebudila in prevzela vodstvo na parketu. Do konca druge četrtine se ekipa iz Domžal nikakor ni več prebila do koša in zmanjšala razlike.

V tretji četrtini je postalo jasno, da bo zmaga izjemno težka. Vodsto LTH Castinga s 70:50 je kazalo na odločeno tekmo. Kljub skoraj gotovi zmagi nasprotniki niso popustili tempa igre in zadevali vse do konca tekme, ki se je končala s 93:68.

Najvidnejši igralec domačega moštva Lastovke je bil Dragan Pušič s 26 točkami, na drugi strani pa Andrej Podvršnik, ki je svoji ekipi priigral 22 točk.