Na prvi domači tekmi gladko preko Kolpe Črnomlja

V drugi slovenski košarkarski ligi je bilo odigrano drugo kolo. V Domžalah sta se srečali ekipi Lastovke in Kolpe iz Črnomlja. Po dobrem začetku gostov, ki so povedli z 8:2 smo videli popolno prevlado naših fantov, ki so prvo četrtino dobili s 23:15, ob polčasu pa vodili 43:33. V tem delu je Jure Mišič povsem odrezal od igre odličnega strelca gostov Črta Rističa, hkrati pa tudi v napadu dosegel nekaj lepih košev. V drugem polčasu smo videli pričakovan scenarij, ki nas je krasil vse pripravljalne tekme in tudi prvo kolo v Ilirski Bistrici. Agresivno obrambo, odlično tranzicijsko igro, nekaj lahkih košev in zlom nasprotnika. Vsak od fantov doda svoj delež, točkovno je izstopal kapetan Balažic z 21. točkami in metom za tri točke 5/6, odlično je ponovno odigral Domen Zevnik, svoje so dodali Pušič, Mihalič, Marolt in Alispahič, sicer pa zopet velja pohvaliti prav celotno ekipo. Iz tekme v tekmo dokazujemo, da letos ne bomo odvisni od kateregakoli posameznika, vendar bo tekme dobivala ekipa, torej 12 bojevnikov na igrišču, ki se odlično razumejo in spoštujejo med seboj, hkrati pa odlično obvladujejo košarkarsko igro. Tokrat je bila stotica za las zgrešena, končni rezultat je bil 98:70. V naslednjem kolu gremo v Kranj, proti vedno neugodni ekipi Triglava, kjer seveda naskakujemo novo zmago. Pridite nas bodriti!